Kullanım Şartları

Gezenti Çift sitesinde yer alan seyahat bilgileri, tavsiye ve yorumlar yazarın kişisel deneyimlerini yansıtmaktadır ve seyahat danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan bilgi, tavsiye ve yorumlar tavsiyede bulunan ve yorum yapanların kişisel deneyimlerine dayanır.

Bu görüşler sizin seyahat planlarınıza, tercihlerinize ve kişiliğinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada bulunan bilgilere dayanarak seyahat için karar verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bununla beraber site içindeki ve site için kullanılan kaynaklardaki meydana gelebilecek hata ve eksikliklerden ve bu bilgilerin kullanılması sonucunda okuyucuların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maliyetlerden, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Gezenti Çift yönetimi ve yazarları sorumlu değildir.

Bu nedenle seyahate çıkmadan önce gideceğiniz ülke veya şehrin resmi kurumlarına ait web sitelerinden güncel bilgileri almanız ve buna göre seyahat planınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Telif Hakları

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu & Digital Millennium Copyright Act gereği (Site Telif Hakları Konusunda) Yasal Uyarı:

Gezenti Çift’in isim hakları, içeriği, şablonu, sloganı, tasarımı ve site içerisindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Sitede yer alan sayfalarda/yazılarda aksi belirtilmediği sürece, sitede bulunan hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer içerikler, izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun, kar amaçlı veya kar gütmeden, yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Gezenti Çift’i ziyaret eden okuyucular, telif hakları konusunda Gezenti Çift’in bu bildirideki tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz.

Sitenin hiç bir unsuru içerisinde yer alan dokümanlar site yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.