in

Seyahat Paylaşımları için En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Seyahat paylaşımları için fotoğraf düzenleme uygulamaları ile gezilerinizde çektiğiniz fotoğrafları sosyal medyada paylaşmadan önce çok daha çarpıcı bir hale getirebilirsiniz.

Instagram’da gördüğünüz yüzlerce, binlerce beğeni alan fotoğraflar gibi siz de paylaşımlarınıza daha fazla beğeni alabilir, arkadaşlarınızı da etkileyebilirsiniz.

İşte bu noktada kullanabileceğiniz ücretsiz çeşitli uygulamaları derleyerek sizin için bir liste yaptık. Bu uygulamalar aracılığıyla fotoğraflarınıza filtreler ve efektler ekleyebilir, daha etkili paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz.

#1 – Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom ile fotoğrafları kolaylıkla düzenleyebilir, gelişmiş filtreler, parlaklık, renk ve gölge ayarlamaları yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan paylaştığınızda daha fazla beğeni alabileceğiniz ve arkadaşlarınızın dikkatini çekecek fotoğraflar elde etmek için Lightroom biçilmiş kaftan.

Uygulamayı Apple Store veya Android marketten telefonunuza indirebilirsiniz.

#2 – Prisma

Prisma

Herhangi bir filtre tabanlı fotoğraf uygulamasından daha iyi olan Prisma uygulaması ile fotoğraflarınızı Van Gogh ve Picasso gibi ünlü sanatçıların başyapıtlarına dönüştürebilirsiniz.

Uygulamayı Apple Store veya Android marketten telefonunuza indirebilirsiniz.

#3 – PicsArt

PicsArt

PicsArt, kullanımı kolay ve filtrenin çok ötesine geçen bir fotoğraf editörüdür. Tüm araçların, efektlerin, kolaj yapıcının, kameranın, ücretsiz küçük resim kütüphanesinin, kullanıcı tarafından oluşturulan milyonlarca çıkartmanın ve çizim araçlarının ücretsiz kullanılabildiği PicsArt, müthiş resimler oluşturmanıza, yeni teknikler denemenize ve düzenlemeye açık resimleri müthiş kolajlara ve memes’lere dönüştürerek arkadaşlarınızla eğlenmenize yardımcı olur.

Uygulamayı Apple Store veya Android marketten telefonunuza indirebilirsiniz.

#4 – Sktchy

Sktchy

Sadece IOS platformunda yer alan bu uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları çizim haline dönüştürerek paylaşabilirsiniz. Filtre ve efekt seçenekleri az ancak başarılı sonuçlar veren bir uygulama.Uygulamayı Apple Store‘dan telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz.

#5 – Snapseed

SnapseedSnapseed, Google’ın satın alarak geliştirdiği eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.  Sadece parmaklarınızı kullanarak ve sağa-sola, yukarı-aşağıya hareketlerle fotoğraf düzenleme deneyimini yaşayacaksınız. Başarılı sonuçlar alabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan Snapseed’i denemelisiniz.

Uygulamayı Apple Store veya Android marketten telefonunuza indirebilirsiniz.

Üstteki önerilerimiz dışında sizin kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz farklı fotoğraf düzenleme uygulamaları varsa konuya eklenmesi için bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar dileriz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Comments

İstanbul’da Denize Girilebilecek Suyu En Temiz Plajlar

Paris Gezilecek Yerler | Paris Turu Yaparken Ziyaret Etmeniz Gereken 5 Yer